Ta Zelená...

13. listopadu 2010 v 23:23 | © Snoopy |  Úvahy
Ta,které řeknu všechno;ta se kterou pláču;ta,se kterou usínám;ta,která je tu vždy pro mě;ta,která mě utišuje,když jsem v depresi;ta,kterou miluji nade vše;ta,bez které si nedokážu můj život ani představit!

Ano,teď nepřeháním. Víte,ona už pochytala víc slz,než naprosto všechno,co mám doma (i z toho,co už doma není). Pochytala už také spousty mililitrů mých slin (to když v noci nezavírám ústní otvor).Byla se mnou už na spoustě dovolených,už i na lyžáku (ano,opravdu. Tak závislá na ni jsem),každou noc s ní usínám…


Ještě o tom usínání s ní - Vždycky si lehnu na bok,a potom ji čapnu pod křídlo. No,to křídlo Vám taky můžu vysvětlit. Vzhledem k tomu,že jsem Kateřina,tak jsem prostě Kačenka. No,a to je kámen úrazu - mamka si totiž vymyslela,že mi bude říkat KACHNIČKO. Prvních pár dní jsem myslela,že ji buď zardousím,nebo nějak podobně poškodím. *(divně se culí a opět má vidět "zobáček" - taky veselá příhoda)*
No,zobáček. To mám v puse. Když si projedete jazykem horní zuby,abyste se jich dotýkaly tak,aby to bylo vidět třeba v zrcadle,určitě narazíte na takovou blanku. No,a já ji mám nějak divnou,jelikož když se usměju,tak se mi "zmuchlá" a udělá takový zobáček. Vypadá to divně,ale…No to je jedno.

Ale teď už k té Zelené potvůrce. Řekla bych,že z textu jde poznat,že se jedna o ní. Je to moje nejlepší kamarádka - Přítel,kterého potřebuji. Ano,mluvila jsem o své nejlepší kamarádce,když jsem psala na téma týdne,fajn. Že by další nejlepší kamarádka? Ne! Tohle je…No,je to něco víc. Vlastně spíš víc,než něco. Jistě všichni máte (vezměme to čistě idylicky) nějaké otázky. Pokusím se odpovědět (vezměme si,že Vás to zajímá),abych Vám to vyjasnila.

Ty,v tom pruhovaném zelenočerveném svetru s kloboukem na hlavě a popáleným obličejem,na co by ses chtěl zeptat?
Kdy jdu spát? Proč tě to zajímá? Nevím,až budu unavená…
(Ha,ha,ha. Koho to pobavilo ať zvedne ruku :D )

Kdo je Zelená? No,vlastně to Zelená úplně není,ale dobře. Dotaz je dotaz. Já mám ale jednu námitku. Postupně se to dozvíte…Možná :D
Proč mám dvě nejlepší kamarádky? No,oni nejsou dvě. Vlastně,jenom jedna…Ona totiž moje nejlepší kamarádka ví,že je "Zelená" moje všechno. Všechno se dozvíte.

Ještě nějaké dotazy? Ne? Tak fajn. Stejně už bych na další inteligentní dotaz neodpověděla…

Pokračujeme v krasojízdě. Ehm…kde že jsme to skončili? Už se v tom začínám ztrácet :D Ach ano,díky - aspoň něco umí,pruhovanej svetřík :D . Chtěla jsem mluvit o Olí…Ó né! Já se prokecla! Néé. Nechtěla jsem Vám říkat její jméno. No dobře. Jmenuje se OLINKA (Jasně. Nevím,jakej debil to vymyslel). Je to jméno…no,vlastně. Dobře,pojďme hezky popořádku.

Vlastně,když jsem byla hodně hodně malá,dávali na Jetixu (ano,na tom úchylném televizním kanále,který sestře zakazuji - stejně mluvím jako do větru…) Špionky. No,možná je dávají ještě teď,nemám přehled,ale občas,když si sestra pustí Disney Channal (opět jeden z těch úchylných programů - alespoň nekouká na Minimax ne Joy Joy (myslím,že je to tak)
) občas to ještě dávají.

Pozn.: Nedívám se na to,ale když sdílíte pokoj s o tři a půl roku mladším sourozencem,který na Vás kouká jako na UFO,když si lakujete nehty svítivě růžovým lakem,není to jednoduché přeslechnout tu ukřičenou televizi (a samozřejmě sestru).

No,a jeden díl (když jsem na to ještě koukala) byl o tom,že ta Alex,nebo jak se jmenuje, si měla vybrat nejlepší kámošku a měla nějak sérum pravdy nebo co,a řekla OLÍ,a tak naštvala tu …no prostě ty dvě. No,když jim to pak vysvětlovala,vytáhla z kabelky želvu…

Pozn.: Inteligentní už ví…škoda :D

A jako že je to OLÍ,protože ji má od tří let a podobné žvásty. Tím se teď nechci zabývat,takovou blbostí. Vážně to nemám za potřebí. Teď již zpět k mojí Olince. To jméno je příšerný,ale když už jsem jí tak začala říkat,musím jí tak říkat :D
(jsem jako malé dítě)

No,takže,pokud je někdo z Vás inteligentnější než já,určitě ví,že OLINKA je želva.

Pozn.: Upozornění - Všichni jsou chytřejší,než vypatlaná bloncka :D

Původně jsem Vám sem chtěla dát i Olinky fotku,ale nemám jinou než tu,na které jsem s ní já…Možná jindy (zkazilo by to celou fotku). Takže jindy =)

Olinka je prostě nedílnou součástí mého života. A teď popravdě - Kdo nemá svého mazlíčka (plyšáka),nechť po mně hodí kamenem (tímto tempem bych byla ukamenovaná asi tak za sto padesát tisíc let :D )

No,já Vám přeji dobrou noc a vyplňte anketu,ať vím,s kolika spřízněnýma dušima mám tu čest blogovat
:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama