Pan chytrý!

10. listopadu 2010 v 17:20 | Kateřina |  Deníček
Dobré odpoledne,


Dneska škola celkem ušla. No,ušla. Záleží na tom,co si pod slovem UŠLA přestavujete… Někdo si pod tím slovem představuje,že dostal 2,někdo,že dostal poznámku a tak podobně. Nevím,jak si to slovo vyložíte vy,každopádně ta škola ušla. Vlastně,byla bych radši kdyby neušla,ale aspoň hodně rychle uběhla. Fakt,zatím jsem nepochopila,proč říkám,že ušla,když to byla tragédie.
No, pojďme si to zrekapitulovat menším aritmetickým průměrem (známkuju jako ve škole :P) :
ČEŠTINA - 2
ZEMĚPIS - 3
ANGLIČTINA - 2
HUDEBNÍ VÝCHOVA -
3-4
MATEMATIKA - 2
TĚLOCVIK - 5 !!!

Ano,váš zrak byl jistě upřen na tu pětku,kterou jsem ohodnotila dnešní tělocvik. Byl by byl super,kdyby se nestalo to,co se stalo.

Tělocvik jsme měli šestou hodinu. Skákali jsme přes laťku. Prostě skok do výšky. Včera jsme taky skákali,ale místo té dlouhé tyče tam byla guma. No,gumu nahradilo bidlo a my jsme skákali. Začali jsme na devadesáti centimetrech. Skočila jsem (jó! Můj sportovní úspěch!).

Po mě skákala Pišingr. Neskočila. Spadla jí laťka. Řekla : "Jako,mě to nejde…já se bojim,já skákat nebudu!". A říďova cholerická povaha se opět projevila :"Vždyť jsi to ani nezkusila! Okamžitě to zkus ještě jednou!" a tak dále …

Pak skákala EL(w)ÍNKA. Skočila tak blbě,že laťku shodila přímo pod svoje záda - výsledek? Modřina,obrovská. Začala brečet a řekla : "Už skákat nebudu! Bolí to jako prase!" zeptala jsem se jí,jak jí je,ale nějak jsem to neřešila.

Když přišla řada na IpůnQu,rozběhla se,ale skočit prostě nemohla. Zastavila se před duchnou a jakoby zkameněla. Stála tam - evidentně se bála. Kdo by se taky nebál,když jste se podívali na to jelito,které měla EL(w)Í na zádech - mohlo to být tak 6x13 centimetrů. Fakt obřík. A samozřejmě,cholerický řiditel se do toho vložil - i se svou cholerickou povahou. "No I.,co děláš? Znova! Ty se vůbec nesnažíš! Vždyť těch devadesát jsi skočila,proč bys nemohla skočit devadesát pět? Vzpamatuj se a padej znova!" a začal příšerně vyvádět.

Měli jsme skákat FLOPA,ale Andoušek prostě Flop skákat nebude a neumí. Skáče "nůžky". Skočila je i dneska a říďa : A.,to mi snad děláš schválně! Ještě jednou!" Andoušek: "Ne,já už skákat nebudu!"

Po ukončení skákání jsme měli konfrontaci. Říďa : "Holky,běžte do hajzlu! Fakt už běžte do Prčic! Já Vás chci něco naučit a vy děláte tohle? Už mě štvete,fakt jo!" a já jsem mu řekla : "Pane řediteli,k čemu nám to ale v životě bude,když budeme sedět někde v kanceláři? To tam jako budeme skákat flop přes stoly kolegů?" Pak jsem zjistila,že jsem to NEMĚLA říkat. "No,jenže kluci,co nic nedělali,tak teď třeba reprezentujou školu,pochopte to! A jestli se ptáš jako takhle,tak sice k ničemu,ale je to výplň tělocviku,takže to budete muset vydržet. Sbalte žíněnky a uklízíme!" řekl.

Víc se tím nezabýval ani on,ani my…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 normalygirl normalygirl | Web | 10. listopadu 2010 v 18:19 | Reagovat

:D ty jo tk to je dobrý :D

2 pavel pavel | Web | 11. listopadu 2010 v 1:00 | Reagovat

živě jsem si vás představil a docela jsem se hodně pobavil, ale stejně bych vás chtěl vidět i s tím ředitelem, škoda že to nejde natočit. :-D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama