O ranní nevidomosti "Umělecky (po)psáno"

9. listopadu 2010 v 19:05 | Kateřina |  Úvahy
Když šla spát,byla velice unavená,takže sebou hodila na postel a okamžitě spala. Když se ráno vzbudila,oslnilo ji světlo. Měla zavřené oči a promnula si je. Položila hlavu do polštáře a protáhla si ruce a nohy. Aniž by otevřela oči houkla na svou sestru : "Prcku,vstáváme. Jdem do školy."
Sedla si - stále měla zavřené oči - a natáhla ruce nad sebe. Zívla si. Otevřela oči,jenže bodavá bolest ji donutila oči opět zavřít. Bylo to ostré světlo,které ji donutilo vrátit se opět do tmy pod očními víčky. Začala hmatat rukama po pokoji,aby zdárně dorazila až ke dveřím. Mžourala očima,jenže ostré světlo ji jakoby pronásledovalo. Pohyby mimozemšťana se dopotácela na záchod. Nerozsvítila a zavřela za sebou dveře. Otevřela oči v domnění,že ji přestanou bolet. Po otevření očí ji pohltila tma,která vládla v místnosti. Přivřela oči a položila ruku na vypínač světla na toaletě. Stiskla ho a oslňující světlo se jí opět zarylo do očí. Po zhruba deseti vteřinách už ve světle viděla normálně. Vyšla z toalety a zamířila ke koupelně. Viděla již normálně. Když však rozsvítila i v koupelně,ostré,bílé světlo ji opět oslepilo. Přikryla si jednou rukou oči a druhou zapnula vodu. Umyla si jednu ruku,pak přehodila ruce a umyla si i druhou ruku. Asi minutu se rozkoukávala a poté dostala odvahu dát ruku pryč. Viděla celkem normálně. Opláchla si oči a vymyla si ospalky. Poté si vyčistila zuby,oblékla si,vzala si svačinu a společně se svou sestrou odešla do školy.

Přeji Vám dobrou noc...Toto bylo stručné popsání mého rána...Ovšem,více jsem se věnovala svému rozkoukávání se =o) Snad si tenhle ubohý článek najde místo...opravdu jsem se snažila napsat něco smysluplného =o)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cherrylka Cherrylka | Web | 9. listopadu 2010 v 19:47 | Reagovat

No prostě ten princip je o tom, že budeš v žebříčcích o nejvíc ohodnoceném článku.

2 prdicky prdicky | Web | 9. listopadu 2010 v 20:51 | Reagovat

Děkuji ! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama