AK - Velký BOOM!

17. října 2010 v 19:32 | Kateřina |  Úvahy
Tímto článkem nechi nikoho urazit ani nic podobného!!! Jen prostě přemýšlím - NAHLAS

Přemýšlela jsem.
 Chci se přihlásit do AK,jenže nesplňuji jednu pitomou podmínku. Je to podmínka : Blog musí být tři měsíce aktivní. To pro mě znamená,že musím být aktivní minimálně do 27.12.2010 a potom můžu podat "přihlášku" do Autorského klubu. Je to úžasné,každý článek který napíšu,bude na titulní stránce,dokud někdo jiný z AK nepřidá články. Je to fajn,"být na výsluní" celého toho serveru blog.cz. Vždycky jsem si přála mít blog,který bude úspěšný,se kterým se dostanu do AK. Jasně,komu by se nelíbilo mít "ideální" blog,na kterém má návštěvnost stovky a stovky lidí týdně,že? Super,vydřím to dva měsíce a tradá,budu mít (možná) blog v AK a celkový pohled ostatních na můj blog se radikálně změní. Budu mít vysokou návštěvnost,spousty komentářů a obrovský věhlas u všech blogerů. Přijde mi to jako ideální způsob,jak projevit svůj názor,v některých případech i talent.
 Do AK opravdu patří pouze AUTOŘI a né AUTOŘI-JEN-NAPŮL. Kdybych já měla třídit nové členy,byla bych spravedlivá,ale na druhou stranu TVRDÁ!

 Já nevím. Nevím,jestli mě vůbec do AK vezmou. Nějak nemám odvahu. Mám sice PLNĚ AUTORSKÝ BLOG,ale přece jen se bojím,že všechny ty věci okolo té SoNBásničky by mohli AKáčku vadit. Udělám to následovně - Až SoNBásničku zkončí (jestli vůbec začne,protože jsou zatím pouze dva přihlášení. Abych se prostě nemusela omluvit,že sonb nebude),všechny články týkající se SoNB smažu. Potom se přihlásím,a mohlo by to být v pohodě. Ne,nebudu se snažit nějakým způsobem "očůřávát" AK,pouze smažu články,které vím,že by se nemusely AKáčku líbit a že by jim mohly být vyloženě "proti srsti". Proto rovnou předejdu všem nepříjemnostem a udělám vše proto,aby se můj blog správcům AK líbil. Když se občas podívám,jak jsou blogy,které jsou v AK bezchybné a "nastrojené",docela se divím,co všechno se hodnotí před přijetím...


O AK jsem doposud mluvila v zásadě pouze kladně. Teď bych ale chtěla zmínit jednu věc,která zas tak kladná není. A to je přijímání členů. Musím říct,opravdu mě překvapilo,jak dlouho po podání přihlášky čekala jedna nezmíněná osoba na verdikt! Je to celkem zvláštní. Někdy se pokouším přemýšlet nad tím,co mají tak důležitého na práci,že jim to tak trvá? Pak ale přestanu uvažovat jako naprostý anti-inteligent a okamžitě najdu odpověď. No,zkuste si ukočírotvat přes 400 členů AK a ještě denně vyřizovat nové a nové požadavky,přičemž musíte všechny blogy do nejmenšího detailu procházet a potom o všech těch detailech udělat konečný posudek a verdikt. Oni to vážně nemají jednoduché. Ale i tak si myslím,že by se s tím mělo něco dělat. Opravdu,jako hňup čekám tři měsíce na to,abych mohla podat přihlášku,různě formuju a upravuju blog a to tříměsíční čekání je vlastně ještě prodlouženo na dobu neurčitou. Až podám přihlášku do AK,nebudu dělat nic jiného,než že budu deno-denně strašit na Blogu autorského klubu a zkoumat,zda už mě přijali...

Dále tu mám ještě jednu negativní myšlenku. A to je nepřehlednost na Blogu autorského klubu. Tedy,nevím,jak to vidí ostatní,ale já jsem na jejich blogu byla asi 5x a stále se tam nemohu vyznat! Jistě,ti,co tam chodí denně už se tam vyznají,ale co my ostatní? My,kteří se na BloguAutorskéhoKlubu objevíme jednou za uherský rok a nebo vůbec poprvé? Mělo by se s tím něco dělat. Jsou tam rubriky v menu a navíc ještě klikací ikonky v záhlaví a volitelném horním boxu. Pro mě jako neználka je docela obtížné se tam vyznat. Zatím jsem ještě nepřišla na to,kde najdu ten konečný verdikt... Což je celkem špatné... Na druhou stranu si ale myslím,že pokuď budu na BAK chodit častěji a budu tam vyhledávat různé věci,určitě se tam začnu daleko lépe orientovat.

To je můj názor celkově na AK. Doufám,že jsem nikoho neurazila a že neskončím s monoklem. Nebo že si na mě někdo nezasedne a potom mě nepřijmou do AK...to fakt nechci... Pokud jsem si všimla,v pravidlech pro přijetí je: "Nebojte se vyjádřit" nebo tak nějak. Takže,to je mé vyjádření.

Snad se líbilo, © Snoopy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ×Nelča× ×Nelča× | Web | 18. října 2010 v 16:21 | Reagovat

AK? Tak to tolik nehroť. Až tě přijmou, tak tě přijmou. Promiň, ale mně to trochu vyznívá, že jde jen o to dostat se tam a pak ukončit blog. Blog je blog, to, že tě přijmou poznáš,tak, že uvidíš svůj článek na hlavní stránce:)

2 ×Nelča× ×Nelča× | Web | 18. října 2010 v 20:12 | Reagovat

Ne, nepochopila jsem to špatně-jen si myslím, že o tohle jde mnoho blogařům a kolik jich potom zruší blog? Nemyslím si že to uděláš ty, jen se neumím vyjádřit, promiň :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama